-3.2 C
Prizren
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Rexhaj i VV-së: Serbë të armatosur vijnë të dielën në Jarinjë

Deputeti i Vetëvendosjes, Arbër Rexhaj pretendon se sot në mesditë, në Jarinjë do të zbarkojnë serbë pro-rusë të armatosur.

Përmes një postimi në rrjetin social “Facebook”, Rexhaj ka thënë se kjo është një situatë ku në veri do të duhej të ishte FSK-ja.

“Meqë serbët prorusë dhe të armatosur nga Serbia, Mali i Zi dhe Republika Srpska po vijnë të dielen në mesditë në Jarinje, pikërisht kjo është një situatë kur atje do të duhej të ishte FSK-ja”, shkruan ai.

———————————————————————

Filloi ndërtimi i projektit “Park Residence”
Bëhu me banesë pranë Parkut të Qytetit dhe përjetoni qetësin dhe rehatin pranë Lumbardhit!
Lokacioni i përshtatshëm me lokale afariste përgjatë rrugës kryesore!
Sponsorizuar

Përshkrimi i fotografisë nuk është i disponueshëm.

Më Shumë

Januzaj në Istanbul Basaksehir

Adnan Januzaj edhe zyrtarisht ka nënshkruar me Istanbul Basaksehirin. Januzaj do të jetë pjesë e Istanbul Basaksehirit në formë huazimi deri në fund të edicionit...

Kaka tregon për ngjashmërinë mes Ronaldo-s, Ibrahimovic-it dhe Maldini-it

Legjenda e Milan-it, Ricardo Kaka, ka folur rreth situatës së Cristiano Ronaldo-s, derisa portugezin e krahasoi me Zlatan Ibrahimovic-in dhe Paolo Maldini-n. Gjatë intervistës së...

Lajmet e Fundit