13.8 C
Prizren
E diel, 1 Tetor, 2023

Rexhaj: Ndryshimi bëhet së bashku

VV yusuzLëvizja Vetëvendosje! në Prizren është takuar me banorët e lagjes “Tusuz”. Kandidati për kryetar, Arbër Rexhaj dhe kandidatët për Ansamblenë Komunale , premtuan se VV-ja nuk mund të bëj ndryshimin e qeverisjes së keqe pa qytetarët.

“Ndryshimi kësaj gjendje të padrejtë mund të bëhet vetëm së bashku, prandaj më 3 nëntor kërkojmë mbështetjen tuaj. Vota juaj le të jetë ndëshkim për padrejtësinë” , tha Rexhaj./PrizrenPress.com/

Vdes shefi i arrestuar i mafias italiane Matteo Denaro

Shefi i mafias italiane, Matteo Messina Denaro, i cili u arrestua në janar pasi i kaloi 30 vjet në arrati, ka vdekur në moshën...

Prizren, shtyhet gjykimi ndaj të akuzuarit për grabitjen e mbi 13 mijë euro në dy filiale mikro-financiare

Për shkak se gjykata nuk ka prova se të dëmtuarit A.Z. dhe A.F., janë ftuar në mënyrë të rregullt, ka dështuar të mbahet shqyrtimi...

Lajmet e Fundit