31.8 C
Prizren
E diel, 21 Korrik, 2024

Rexhaj: Ndryshimi bëhet së bashku

VV yusuzLëvizja Vetëvendosje! në Prizren është takuar me banorët e lagjes “Tusuz”. Kandidati për kryetar, Arbër Rexhaj dhe kandidatët për Ansamblenë Komunale , premtuan se VV-ja nuk mund të bëj ndryshimin e qeverisjes së keqe pa qytetarët.

“Ndryshimi kësaj gjendje të padrejtë mund të bëhet vetëm së bashku, prandaj më 3 nëntor kërkojmë mbështetjen tuaj. Vota juaj le të jetë ndëshkim për padrejtësinë” , tha Rexhaj./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Policia shqiptoi për 24 orë, 2292 gjoba në trafik

Policia e Kosovës njofton se për 24 orë, ka shqiptuar 2292 gjoba në trafik. Sipas policisë, gjatë 24 orëve të fundit janë evidentuar disa aksidente...

Granit Begolli emërohet trajner i Lirisë

Granit Begolli është zyrtarisht trajneri më i ri i skuadrës së madhe kosovare Liria. Trajneri i njohur ka marrë drejtimin e Lirisë dhe synimi...

Lajmet e Fundit