11.8 C
Prizren
E martë, 28 Maj, 2024

Rihanna ndahet sërish nga Drake

Rihana-shoping22Pas ribashkimit për disa muaj, Rihanna dhe reperi Drake duket se janë ndarë sërish.

Bukuroshja 26-vjeçare dhe Drake kanë patur një marrëdhënie pajtimesh dhe ndarjesh që daton qysh në vitin 2009. “Riri” iu bashkua fansave në një koncert të Drake në Paris në muajin shkurt, por romanca duket se ka përfunduar.

“Ai është shumë i dashuruar me të dhe ky ka qenë gjithmonë një problem. Ata janë zënë me njëri-tjetrin, por gjithçka mund të ndryshojë sepse kështu janë të dy ata”, shton burimi për “US Weekly”.

Reperi Drake nuk është parë as në “after party”-n që Rihanna zhvilloi pas eventit të përvitshëm “Met Gala”, ku kishte ftuar të gjithë miqtë e saj.

Takimi i tyre i parë ishte në 2009 pasi Rihanna ishte viktimë e dhunës nga i dashuri i saj i atëhershëm, këngëtari Chris Brown.

Më Shumë

“Lionel Messi ka prejardhje arbëreshe” – historiani befason me deklaratat e tij

Historiani Naim Flamuri ditëve të fundit ka marr vemendjen e publikut me deklaratat e tij për heroin kombëtar Gjergj Kastriotin- Skënderbeu. Ai mes tjerash ka...

Egla Ceno është fituese e edicionit të tretë të Big Brother Albania VIP

Spektakli i sotëm ka sjellë emocione të forta për katër finalistët. Ne podin final është përballur Egla Ceno dhe Julian Deda. Falë votave të publikut,...

Lajmet e Fundit