14.8 C
Prizren
E enjte, 1 Qershor, 2023

Rrahen mes vete babë e bir në Prizren

Gjatë ditës së djeshme në Prizren, janë rrahur mes vete babë e bir.

Përmes raportit 24 orësh është bërë e ditur se ngjarjen e ka raportuar në polici, një femër ku thotë se pas një mosmarrëveshje janë rrahur mes vete burri dhe djali i saj, të dyshuarit meshkuj kosovar.

Me vendim të prokurorit njëri nga të dyshuarit është arrestuar dhe është dërguar në mbajtje

Më Shumë

Lajmet e Fundit