13.8 C
Prizren
E hënë, 29 Maj, 2023

Rrahje masive në Prizren

Pesë persona janë përfshirë në një rrahje në Prizren.

Për shkak lëndimeve, ata kanë kërkuar ndihmë mjekësore.

Rr. Mursel Osmanaj, Prizren 21.05.2023 – 16:23. Është raportuar se ka ndodhur një rrahje në mes të disa personave ku pesë të dyshuar meshkuj kosovarë kanë sulmuar fizikisht njëri tjetrin. Të dyshuarit pas marrjes së tretmanit mjekësor janë intervistuar dhe janë liruar në procedurë të rregullt.

==================================

Bëhu me banesë pran Parkut të Qytetit dhe pran Lumbardhit !
“Frymo Lirshëm “
+383 44 128 112
Mund të jetë një imazh i 3 persona

Më Shumë

Zelensky i kërkon parlamentit të Ukrainës ta sanksionojë Iranin për 50 vjet

Presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelensky, i ka kërkuar parlamentit të vendit të vendosë sanksione ndaj Iranit për 50 vjet. Duke cituar një projekt-rezolutë, gazeta ukrainase...

Celine Dion anulon turneun botëror, shkak problemet shëndetësore

Këngëtarja 55-vjeçare anuloi edhe një herë turneun në Britaninë e Madhe dhe atë evropiane të premten mes luftës së saj me sindromën Stiff-person. “Ndërsa bota...

Mona Liza

Moti sot me diell

Himnet në ankand

Lajmet e Fundit