1.8 C
Prizren
E enjte, 23 Mars, 2023

Rrahje masive në Suharekë

Pesë persona janë përfshirë në rrahje në Suharekë.

Ata, kanë pësuar lëndime trupore.

“Është raportuar se pesë të dyshuar pas një mosmarrëveshje janë rrahur mes veti dhe si pasojë kanë pësuar lëndime trupore”, njofton Policia e Kosovës.

Të dyshuarit janë intervistuar dhe me urdhër të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Galtier për të ardhmen e Messi-t në PSG: Është shumë herët për të thënë

Pas një tjetër eliminimi nga Liga e Kampionëve, Paris Saint-Germain ka mbetur pa atë që do të ishte arritja e tyre kurorëzuese dhe tani...

Një person në Prizren rrah ish të dashurën

Një vajzë në fshatin Lubizhdë e Prizrenit ka raportuar në polici se është sulmuar fizikisht nga ish i dashuri i saj. Policia njofton se rasti...

Lajmet e Fundit