19.8 C
Prizren
E premte, 12 Prill, 2024

Rrëfimi shock: Seks me motrën e gruas, për të shpëtuar martesën

seks 555“Bëj seks me gruan e motrës. Ajo e di dhe është e lumtur”. Është ky rrëfimi shock që ka bërë një burrë për tabloidin britanik The Sun.

Është një histori e çuditshme që nis me një martesë, pastaj zënka e në fund ndarja. Për tu ngushëlluar burri lidhet me motrën e ish-gruas. Por nuk përfundon me kaq, ai nis të pajtohet me ish-gruan, kthehet me të dhe i tregon se ka shkuar edhe me motrën e saj. Reagimi: “Në të kaluarën kam ndarë shumë gjëra me motrën time, do të ndaj edhe ty”.

Sipas burrit, pikërisht ky fakt, lidhja e tij me motrën e gruas e ka shpëtuar lidhjen e tyre, e ka bërë gruan e tij më të lumtur dhe të relaksuar. “Por nuk besoj se do të zgjasë shumë kohë”, thotë ai.

Pikërisht kjo është dilema për të cilën, ky person kërkon ndihmën e lexuesve dhe këshilla.

Më Shumë

Sulmoi fizikisht fëmijën e fqinjit, policia arreston të dyshuarin në Prizren

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një person, pasi ka sulmuar fizikisht fëmijën e fqinjit. Rasti ka ndodhur të martën në ora 18:13...

Ndërmarrja “3D-Fesali” në Prizren, partneri më i besueshëm për çdo projekt ndërtimi

Ndërmarrja “3D-Fesali” në Prizren ofron shërbime të ndryshme në sektorin e ndërtimit. “3D-Fesali” është partneri juaj i besueshëm për çdo projekt ndërtimi. Këto shërbime përfshijnë: Projektim Ndërtim Mbikëqyrje Revidim Demolimi i...

Lajmet e Fundit