19.1 C
Prizren
E martë, 25 Qershor, 2024

Rrëfimi shokues i Miss Pennsylvania: Jam fryt i një përdhunimi

88292“Jam fryt i një përdhunimi”, deklaroi 24 vjeçarja Valerie Gatto, Miss Pennsylvania, e cila konkuron për kurorën e më të bukurës së Shteteve të Bashkuara të Amerikës, shkruan Express.

Ajo tregoi se nëna e saj u përdhunua në moshën 19 vjeçare, ndërsa e solli në jetë për ta dhënë për birësim, por një ditë pas lindjes ndryshoi mendim.

“Mendoj se Zoti më deshi në Tokë për një arsye, të jap shpresë dhe të bind gjithë njerëzit se jeta e tyre nuk duhet të kushtëzohet asnjëherë nga një ngjarje apo rrethanë”, thotë 24 vjeçarja.

Jo vetëm kaq, por prej kohësh Valerie Gatto i bie rrotull SHBA-ve për tu mësuar femrave me moshë nga 18 deri në 30 vjeç se si të reagojnë ndaj tentativave për përdhunim dhe sulmeve të kësaj natyre.

Më Shumë

Një person pranon para të falsifikuara në Prizren

Një qytetar ka raportuar pranimin e monedhave të dyshuara si të falsifikuara nw Prizren. Monedhat e dyshimta janë sekuestruar menjëherë nga autoritetet dhe janë dërguar...

Dilema për Rafael Leao-n: Milan-i mendon shitjen për 100 milionë euro

Rafa Leao po lidhet me një transferim prej 100 milionë eurosh në Arabinë Saudite këtë verë dhe Milan-i është në një dilemë të madhe. “La...

Lajmet e Fundit