23.8 C
Prizren
E premte, 19 Korrik, 2024

Rrëzohet një helikopter në Aeroportin e Shkupit, nuk dihet nëse ka viktima

Para pak çastesh në aeroportin e Shkupit është rrëzuar një helikopter.

Helikopteri është i Ministrisë së Punëve të Brendshme.

Nuk dihet akoma nëse ka apo jo viktima nga ky aksident.

Ndryshe mësojmë se helikopteri është i Ministrisë për Punë të Brendshme, raporton Alsat-m përcjell Klan Kosova.

Më Shumë

Temperaturat deri në 38 gradë sot në Kosovë

Për sot parashikohet të mbajë mot kryesisht me diell dhe jashtëzakonisht i nxehtë. Kujdes! Rreziku i dehidrimit dhe goditjës së nxehtësisë nëse qëndroni jashtë...

Spanja, kampione e Evropës

Spanja është kampione e Euro 2024 pasi ka mposhtur në shifrat 2 me 1 Anglinë. Në këtë mënyrë, Spanja rrëmbyen për herë të katërt...

Lajmet e Fundit