7.8 C
Prizren
E hënë, 26 Shkurt, 2024

Rruga Zhur-Sharr e bllokuar nga bora, vozitësit në vështirësi të mëdha

Në fund të nëntorit, bora ka zë në befasi institucionet gjegjëse, pasi disa rrugë thuajse janë bërë të pakalueshme.

Një rrugë që është e mbuluar plotësisht nga bora është edhe ajo Zhur-Sharr.

Është biznesmeni Burim Piraj, i cili ka publikuar video ku shihet se gjendja në këtë rrugë është thuajse e pakalueshme.

Aty shihet rruga është e papastruar, ndërsa vozitësit kanë vështirësi të qarkullojnë.

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

 

Më Shumë

Avokatët e shoferit që aksidentoi me veturë burrin e Shkurte Fejzës: Aksidenti ndodhi pa qëllim, klientit tonë iu konfiskua telefoni

Dy avokatët Gent dhe Blend Gjini, që përfaqësojnë shoferin që ka aksidentuar Hajrush Behlulin, kanë bërë një deklaratë për Telegrafin duke thënë se konfiskimi...

“Në Malishevën urbane”, Limaj inspekton punimet në “Sheshin e Dëshmorëve” në Malishevë

Kryetari i Nismës Sociale Demokrate, Fatmir Limaj, ka inspektuar gjatë ditës së sotme punimet në “Sheshin e Dëshmorëve” në Malishevë. Kjo komunë udhëhiqet nga...

Lajmet e Fundit