17.8 C
Prizren
E diel, 26 Maj, 2024

Safet Gjici “rrëzon nga froni” Luizin, eksperti zbulon rekordin e videos erotike

Eksperti i IT, Tomi Kallanxhi, ishte mëngjesin e ditës së sotme i ftuar në studion e “Wake Up”, ku zbuloi se çfarë kanë kërkuar më shumë shqiptarët në “Google”.

Kallanxhi tha se ‘nëse flasim për trend në 30 ditët e fundit është Safet Gjici’. Sipas tij, njerëzit kërkojnë për moshën, familjen apo edhe për personin tjetër të përfshirë në skandalin intim, ku ish-kryebashkiakut të Kukësit iu bë publike një video erotike.

Tomi: Nëse flasim për trend në 30 ditët e fundit është Safet Gjici.

Enxhi: Kush, kush?

Neada: Po pse e thua me zë të ulët?

Tomi: Safet Gjici është një në Top më të kërkuarat në Shqipëri

Neada: Pra po thua kërkojnë Safet Gjicin apo gjërat e tjera që kanë lidhje me skandalin?

Tomi: Kur hyhet te ky termi pastaj dalin edhe të lidhurat, domethënë duan të dinë edhe më shumë. Duan të dinë për personazhin, për familjen, për personin tjetër në video. Pastaj është më e detajuar, kërkohet mosha, kërkohet biografia, e të tjerë me radhë.

Sipas ekspertit të IT, Luizi ka rene nga froni në 3 muajt e fundit, shqiptarët kanë kërkuar për ChatGPT, duke i marrë fronin fituesit të edicionit të dytë të “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli.

Më Shumë

Trepça – Ylli, rruga drejt finales

Trepça dhe Golden Eagle Ylli do të përballen në finalen e pestë të “play-off”-it, ku do të vendoset se kush do të shpallet kampion...

Oficeri gjerman për ngjarjen në Prizren: Ishte një person i vdekur, disa të marrë peng, e konsideroja situatën si akt penal

Oficeri i Ushtrisë Federale të Gjermanisë, Dietrich Klaus-Jensch tha se në kohën kur kishte shkuar që të kryente bastisjen në ish-godinën e MUP-it në...

Lajmet e Fundit