11.8 C
Prizren
E premte, 31 Mars, 2023

Seksi Samanta vjen me ‘Ti se din se’

maxresdefault36-700x357Duket sikur kjo verë ka filluar të jetë shumë e nxehtë për këngëtarët tanë nga Kosova dhe Shqipëria.

Samanta Karavello dhe Onat, sjellin këngën e tyre të re ‘Ti se din se’, këngë kjo e shkuar nga vetë Onat dhe Ronela Hajati, ndërsa videoklipi është realizuar nga Entermedia.

Më Shumë

Arrestohet një person në Rahovec, dyshohet se në gjendje të dehur e ka sulmuar fizikisht gruan e tij

Një person është arrestuar dje në fshatin Xërxë të Rahovecit pasi dyshohet se nën ndikimin e alkoolit e ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij. Viktima...

Kurti: Serbia duhet të ballafaqohet me të kaluarën e saj kriminale

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka kërkuar drejtësi për të vrarët gjatë luftës së fundit në Kosovë. Kurti ka theksuar se Serbia duhet të...

Lajmet e Fundit