26.8 C
Prizren
E diel, 7 Gusht, 2022

S’është vikend, por shikoni kolonën e gjatë në pikën kufitare Shqipëri-Kosovë

Jemi mësuar që çdo vikend të shohim kolona të gjata në pikën kufitare Shqipëri-Kosovë.

Por një gjë e tillë ndodhi edhe sot, pavarësisht se është ditët e mërkurë.

Kolona të gjata u vërejtën pikërisht në pikën kufitare, ku shumë kosovarë u detyruan të presin për orë të tëra.

Në disa fotografi të dërguara në redaksi të Indeksonline shihet edhe më qartë kolona e shkaktuar, teksa një gjë të tillë jemi mësuar ta shohim më shumë përgjatë vikendeve.

Më Shumë

Zbulohen destinacionet më të lira të kësaj vere!

Bullgaria dhe Turqia ka të ngjarë të jenë destinacionet më të lira pranë pushimeve verore, sipas Post Office Travel Money. Raporti vjetor i kompanisë...

Imazhet skandaloze të Andrea Bocellit gjatë pushimeve, i dalin të pasmet pasi gruaja e tij e zhveshi gjatë hipjes në jaht

Legjenda e operës, Andrea Bocelli, pati një moment shumë të sikletshëm gjatë pushimeve të tij verore. Tenori italian, 63 vjeç, po ngjitej në një jaht...

Lajmet e Fundit