9.8 C
Prizren
E martë, 21 Mars, 2023

Shaqir Totaj thrret konferencë tjetër për shtyp

Kryetari i PDK-së në Prizren, Shaqir Totaj, ka paralajmëruar organizimin e një konference për shtyp.

Konferenca mbahet nesër në ora 11:00.

Totaj në konferencën e fundit pati paralajmëruar se do të mbajë konferencë për media çdo javë, në të cilat do të gjeturat e qeverisë së Prizrenit./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Dëshmi për Gjykatën e Hagës: Lvova-Belova ia konfirmon Putinit se adoptoi një adoleshent nga Donbasi

Pasi Gjykata Ndërkombëtare Penale lëshoi një urdhër-arrest për presidentin e Rusisë, Vladimir Putin dhe komisioneren për të drejtat e fëmijëve, Maria Alekseevna Lvova-Belova, u...

Identifikohet shtëpia prej guri i familjes Cikaj në fshatin Gjonaj të Hasit

Në kuadër të procesit të inventarizimit të trashëgimisë kulturore të paluajtshme në regjionin e Prizrenit, zyrtarët e QRTK Prizren, kanë identifikuar ndërtesën prej guri...

Lajmet e Fundit