9.8 C
Prizren
E martë, 21 Mars, 2023

Shkelen me veturë dy këmbësore në Prizren

Një veturë ka goditur dy këmbësore në Prizren.

Viktimat janë dërguar për trajtim mjekësor, shkruan PrizrenPress.

Raporti I policisë

Rr. Ismail Kryeziu, Prizren 06.02.2023-15:50 Lëndime trupore kanë pësuar dy viktimat femra kosovare këmbësore pasi të njëjtat janë goditur nga një veturë në lëvizje të cilën e drejtonte i dyshuari mashkull kosovar. Të lënduarat janë dërguar në tretman mjekësorë. Rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

Më Shumë

Arrestohet një person i kërkuar në Lubizhdë të Prizrenit

Një person është arrestuar në Lubizhdë të Prizrenit. Arrestimi i tij është bërë me urdhër të gjykatës. “Në bazë të urdhëresës së lëshuar nga gjykata është...

Prishtina e eliminoi Ballkanin, Llapi kalon në gjysmëfinale me penallti

Prishtina, Llapi, Vushtrria dhe Gjilani janë skuadrat gjysmëfinaliste të Kupës së Kosovës në futboll.   Prishtina ka mposhtur kampionin në fuqi, Ballkanin, me rezultat 2:0, në...

Lajmet e Fundit