-0.2 C
Prizren
E shtunë, 28 Janar, 2023

Shkelet një këmbësore në Prizren

Një këmbësore është shkelur me veturë në Prizren.

“Si pasojë e aksidentit lëndime trupore ka pësuar këmbësorja e cila pas marrjes s tretmanit mjekësor është liruar”, njofton Policia e Kosovës.

Më Shumë

Moti sot, vranët dhe me borë

Për të enjten parashikohet të mbajë mot i vranët dhe kohë pas kohe pritet të ketë reshje lokale bore. Në zona të caktuara, pritet të...

Zyrtare: Caktohet vendi mikpritës për Kupën e Amerikës 2024

Kupa e Amerikës 2024” do të luhet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. CONMEBOL, organi qeverisës i futbollit të Amerikës së Jugut dhe CONCACAF, organi...

Lajmet e Fundit