0.8 C
Prizren
E diel, 29 Janar, 2023

Shoferi godet katër këmbësorë në Suharekë

tNë rrugën “Brigada” të Suharekës të enjten një person me veturë i ka goditur katër këmbësorë.

I dyshuari është arrestuar.

Këmbësorët janë dërguar për t’u trajtuar pas lëndimeve që kanë pësuar.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti duke drejtuar automjetin dyshohet se nga pakujdesia ka goditur katër këmbësor tre meshkuj dhe nj femër të cilëve u ka shkaktuar lëndime trupore. Viktimat janë dërguar për tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit i dyshuari

Më Shumë

Aksident mes tri veturave në Kijevë të Malishevës, lëndohet një person

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e së premtes rreth orës 10:16 mes tri veturave në Kijevë të Malishevës. Lajmin për Front Online e...

Boris Johnson vizitë të paparalajmëruar në Ukrainë, filmohet në Bucha

Ish-kryeministri britanik Boris Johnson, është duke realizuar një vizitë të paparalajmëruar në Ukrainë. Ai është filmuar në Bucha në afërsi të Kievit, qytezë kjo që...

Lajmet e Fundit