7.8 C
Prizren
E hënë, 26 Shkurt, 2024

Shpërthimi në tregun e kafshëve në Prizren/ Policia jep detaje për rastin

Policia e Kosovës ka dhënë detaje rreth rastit të gjuajtjes së një mjeti shpërthyes në Prizren.

Raporti 24 orësh i Policisë thotë se ndodhi shkaktim i rrezikut të përgjithshëm pas një mosmarrëveshjeje dhe konfliktit fizik.

Si pasojë e shpërthimit u lënduan dhjetë persona në tregun e kafshëve në Prizren.

Të lënduarit pranuar tretman mjekësor.

Një i dyshuar u arrestua dhe u dërgua në mbajtje.

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

Më Shumë

Liria pret Fushë-Kosovën në duelin e skuadrave të fundit në tabelë, formacionet zyrtare

Liria do të përballet me Fushë -Kosovën në kuadër të xhiros së 22-të në Albi Mall Superligë. Është një përballje mes dy skuadrave të fundit...

Arrestohet një person në Vërmicë, iu konfiskuan mbi 33 kilogramë marihuanë

  Është arrestuar një person në Vërmicë, i cili sipas policisë po hynte nga Shqipëria në Kosovë dhe të njëjtit i janë konfiskuar mbi 33...

Lajmet e Fundit