7.8 C
Prizren
E hënë, 26 Shkurt, 2024

Nora Malaj: Burrat që puthin gratë në faqe jetojnë më gjatë

Pedagogia Nora Malaj tha në një intervistë për “Good morning Albanians” në Euronews Albania se burrat që puthin gratë në faqe jetojnë më gjatë.

Ajo theksoi se në jetën me rregulla dhe me nivel ka nevojë për një lloj empatie dhe një lloj raporti më special se thjesht ai i respektit.

“Ideja është që të ngacmohet ndjesia njerëzore. Ne kufirin na e vuri pandemia dhe e kemi pasur të vështirë të mos përqafohemi. Në fakt përqafimi është raporti i energjisë më të bukur që japin njerëzit. Është dhe një studim tjetër, të gjithë burrat që kur nisen gratë në punë i urojnë dhe i puthin në faqe jetojnë më gjatë se ata që nuk e bëjnë,” – u shpreh Malaj.

Më Shumë

Hasani për mungesën e bashkëluftëtarëve në festë:Janë njerëzit që dalin protagonist kryesor të kësaj lufte

Luftuan për liri, kontribuan në paqe, morën pjesë në shtetndërtimin e Kosovës, por në këtë përvjetor nuk festojnë në Kosovë. Për Hashim Thaçin, Kadri Veselin,...

Liria e Fushë-Kosova / Pa gola

Dueli i skuadrave që gjenden në zonën e rrezikshme mes Lirisë dhe Fushës Kosovës është mbyllur pa gola. Prizrenasit ndodhen në vendin e fundit me...

Lajmet e Fundit