0.8 C
Prizren
E diel, 29 Janar, 2023

Shtetasi amerikan sulmon fizikisht bashkëshorten në Prizren

Një burrë shqiptar, shtetas i ShBA-së, ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij në Prizren.

Siç njofton policia, gruaja ka marrë trajtim mjekësor, ndërsa i dyshuari është arrestuar dhe dërguar në mbajtje.

Rasti ka ndodhur dje rreth orës 2 të mëngjesit. /PrizrenPress.com

Më Shumë

Erdogani: Suedia të mos e presë përkrahjen tonë për anëtarësimin në NATO

Presidenti i Turqisë, Rexhep Erdogan, ka thënë se Suedia nuk duhet ta presë përkrahjen e Turqisë për anëtarësimin në NATO. Deklarata e presidentit turk...

Giroud: Dua ta përfundoj karrierën në Milan

Futbollisti francez, Olivier Giroud, ka thënë se dëshiron ta vazhdojë kontratën me Milan-in edhe për një sezon dhe ta mbyllë karrierën me kuqezinjtë. Në një...

Lajmet e Fundit