3.8 C
Prizren
E mërkurë, 6 Dhjetor, 2023

Shyhretja kështu rregullohet në pushime

Shyhrete Behluli këtë kohë po e shfrytëzon që të relaksohet në një vend superior.

Pasi që është e angazhuar në sezonin e verës, këngëtarja në këtë kohë po shijon pushimet, shkruan “Kosovarja”.

Si çdo herë, rregullimi tek vetja nuk i mungon duke shkëlqyer me stilin e saj.

Edhe këtu, me një veshje të bukur ajo duket tejet bukur dhe nuk ua lëshon rrugën vajzave të reja.

Shikojeni dhe binduni.

Më Shumë

Andre Onana mund të pezullohet nga FIFA nëse refuzon Kupën e Kombeve në Afrikë

Andre Onana mund të ndalohet të luajë për Manchester United nëse vendos të refuzojë një thirrje për të luajtur në Kupën e Kombeve të...

Sot mot i vranët, diku do të bie edhe shi

Sot në Kosovë do të mbajë mot i vranët, ndërkaq në disa vende do të ketë edhe reshje shiu. “Do të mbajë mot kryesisht i...

Lajmet e Fundit