14.8 C
Prizren
E martë, 30 Maj, 2023

“Si mësuese +18”, pamja e fundit e Rashelit me bluze transparente “tërbon” rrjetin (FOTO LAJM)

Ish-velina e “Xing me Ermalin”, Rashel Kolaneci, nuk ndalon së provokuari ndjekësit e saj në “Instagram”.

Bukuroshja është mjaft aktive në rrjetet sociale, aty ku poston foto sensuale.

Kështu ka bërë edhe së fundmi ku modelja ka pozuar me flokët bishtaleca, syze të mëdha dhe një bluz transparente që nuk i le vend imagjinatës.

Ndjekësit e kanë komentuar Rashelin në këto foto si mësuese +18./albeu.com/

Më Shumë

Bylbyl Duraku, studenti që u mbijetoi torturave çnjerëzore serbe dhe masakrës së Dubravës

Qemajl Krasniqi  Ish i burgosuri politik, i mbijetuari i masakrës në Burgun e Dubravë, regjimin serb e krahason me atë të luftës së dytë botërore...

Kanye West paditet nga “Gap” me afro dy milionë euro

“Gap” po kërkon mbi dy milionë dollarë (1.8 milionë euro) nga Kanye West në mënyrë që të mbulojë kostot që mund të pësojnë në...

Lajmet e Fundit