16.8 C
Prizren
E premte, 2 Qershor, 2023

Arrestohet i dyshuari që nën ndikim të alkoolit e sulmoi një person me disa tulla

Të mërkurën në Rahovec është arrestuar një person, me dyshimin se nën ndikimin e alkoolit ka sulmuar fizikisht një person tjetër.

Një gjë e tillë është bërë e ditur përmes raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës.

Sipas policisë, me 15 prill 2020, rreth orës 20:25, në rrugën “Rifat Dina” në Rahovec, është arrestuar i dyshuari pasi që i njëjti ishte nën ndikimin e alkoolit dhe kishte sulmuar viktimën mashkull me disa tulla.

Bëhet e ditur se pas intervistimit, me urdhër të prokurorit, ai është dërguar në mbajtje. /BetimipërDrejtësi

Më Shumë

Turqit festojnë fitoren e Erdoganit në zgjedhjet presidenciale – festë kishte edhe në Prizren

Presidenti turk Rexhep Tajip Erdogan ka fituar zgjedhjet në Turqi, sipas Këshillit të Lartë Zgjedhor të vendit dhe të dhënave jozyrtare nga Agjencia shtetërore...

Neymar kontaktohet nga Guardiola

Mes tensioneve në rritje mes Neymarit dhe Paris Saint-Germainit, si me tifozët ashtu edhe me drejtuesit e klubit, futbollisti mund të largohet në afatin...

Lajmet e Fundit