-3.2 C
Prizren
E diel, 5 Shkurt, 2023

Situatë e pazakontë – Ronaldinho kishte dy të dashura në të njëjtën kohë, i zëvendësonte brenda natës

Marrëdhënia gjashtëvjeçare e Ronaldinhos me Priscilla Coelhon nuk ishte një romancë e zakonshme – sepse ai ishte i lidhur njëkohësisht me një grua tjetër dhe të tre jetonin në rezidencën e tij prej pesë milionë funtesh (pesë milionë euro) në Rio de Janeiro.

Ikona e Brazilit fitues të Kupës së Botës, i cili kërkoi kohë në karrierën e tij si lojtar në vitin 2015, thuhet se ka qenë në një lidhje me Priscilla dhe Beatriz Souza – të cilën ai e mohoi.

Megjithatë, mamaja e Priscillas, Maria Aldenice dos Santos u kritikua kundër veprimeve të Ronaldinhos në vitin 2019, pasi vajza e saj kishte kaluar gjashtë vjet pranë tij.

Ronaldinho ishte takuar me Priscilla Coelhon përpara se të takohej me Beatriz Souzan

Si pjesë e një interviste, Maria tha se marrëdhënia e përbashkët e Ronaldinhos kishte sjellë turp në familjen e saj – dhe se e bija qëndroi vetëm për shkak të dashurisë së saj për ish-lojtarin.

Ajo thotë se nuk e besonte atë që Priscilla po i thoshte kur dëgjoi për herë të parë situatën, në të cilën Ronaldinho gjoja kalonte midis shtretërve të tyre çdo natë.

Ai madje do të shpenzonte para për to në mënyrë të barabartë dhe do të jepte një pjesë të drejtë të dhuratave – duke u dalluar me të dy në disa raste gjatë viteve.

Ronaldinho (Foto: Getty Images)

Siç citohet nga The Mirror, Maria tha: “Priscilla nuk ishte rritur për t’u përfshirë në diçka të tillë. Ajo e pranoi sepse ishte shumë e dashuruar me të”.

Më pas shtoi: “Ai kishte dhomën e tij të gjumit për të dhe Priscilën, dhe një dhomë tjetër për të dhe Beatriz. Ata nuk do të ishin kurrë bashkë në të njëjtin shtrat. Një ditë do të ishte e Priscilas dhe të nesërmen e Beatrizit”.

“Ai u jepte të dyve të njëjtën sasi parash çdo muaj dhe do t’u bënte saktësisht të njëjtat dhurata. Një herë u dha të dyve një orë Rolex”.

“Sa herë që udhëtonte i merrte të dyja. Priscilla më telefononte shpesh me video nga kudo që ishte në botë dhe më tregonte jetën luksoze që po u jepte”.

Të tre së bashku duke darkuar

“Sa herë që më merrte në telefon nga dhoma e hotelit ku po qëndronin, aty ishte edhe Beatrizi dhe gjithmonë kishte të qeshura dhe buzëqeshje”.

“Ata më thanë se ishin të lumtur dhe se marrëdhënia e tyre ishte një lidhje respekti për njëri-tjetrin. Fillova të mendoj, “Nëse ajo është kaq e lumtur me situatën, nuk mund të jetë aq e keqe”.

Gjithashtu u raportua nga Sky News se Ronaldinho planifikoi të martohej me të dyja gratë në një ceremoni jozyrtare – përpara se marrëveshja e tyre të përfundonte.

Ronaldinho me dy të dashurat e tij

Kohët e fundit, ish-ylli i PSG dhe AC Milan kaloi kohë në një burg paraguaian për shkak të përdorimit të supozuar të një pasaporte false.

Pasi u lirua në vitin 2020, Ronaldinho së fundmi parashikoi se Brazili do të fitonte Kupën e Botës 2022 – përpara se të përplasej me Matty Cash në plazh. /Telegrafi/

Më Shumë

Mot i ftohtë dhe me fjolla bore sot në Kosovë

Sot në vendin tonë pritet të mbajë mot i vranët dhe me intervale të shkurta me diell. Nuk përjashtohen rigat dhe fjollat e borës. Sipas...

LDK-ja gjuan akuza për qeverinë e Prizrenit

Dega e Lidhjes Demokratike të Kosovës në Prizren, në një konferencë për media ka prezantuar sot abuzimet dhe keqpërdorimet nga ana e zyrtarëve dhe...

Lajmet e Fundit