-3.2 C
Prizren
E diel, 5 Shkurt, 2023

Totaj inspekton punimet në Qendrën Sportive “Sezai Surroi”

Kryetari i Komunës së Prizrenir, Shaqir Totaj, i shoqëruar me drejtorin e DKRS-së, Adem Morina, kanë vizituar sot Qendrën Sportive “Sezai Surroi” për t’i parë nga afër punimet që po realizohen në rinovimin e zyrave administrative, ndriçimit, ndërrimit të plafonit, ndërrimit të ulëseve, izolimin e tarracave etj.

Kjo qendër, e cila i shërben gjithë komunitetit sportiv në Prizren dhe sportdashësve në përgjithësi, tashmë do t’i plotësoj të gjitha standardet për zhvillimin e shumë sporteve të cilat zhvillohen në Qendrën Sportive./ PrizrenPress.com

Më Shumë

Ushtrojnë dhunë psiqike ndaj nuses së djalit të tyre në Prizren, intervistohen vjehrrit

Një femër ka raportuar se në vazhdimësi ka dhunë psikike nga vjehrrit e saj. Sipas raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur...

Albina Kelmendi zbulon detaje për rrugën drejt Eurovizionit

Albina Kelmendi, zbulon detaje për rrugën drejt Eurovizionit. Ajo ka zbuluar se kënga “Duaje”, do të prezantohet në gjuhën shqipe. Po ashtu ajo tregon se...

Lajmet e Fundit