3.8 C
Prizren
E mërkurë, 29 Nëntor, 2023

Smajl Latifi ia merr me “zor” foltoren kryetarit të kuvendit të Rahovecit

Ky veprim nga Latifi erdhi ku pika e gjashtë në rend dite ishte shqyrtimi dhe miratimi i propozimi vendimit për bartjen e mjeteve vetanake nga viti 2021 në vitin 2022, transmeton Klankosova.tv.

Në këtë pikë u paraqiten mospajtime mes pozitës e opozitës, teksa në fund kuvendi me shumicë të votave voti pro shtyrjes së kësaj pike për në mbledhjen e radhës.

Momentin mund ta ndiqni nga minuta e 10:53.

 

Më Shumë

Dosja e Prokurorisë, tre të arrestuar- krejt çka dihet për grabitjen e argjendarisë në Suharekë

Pamjet nga momenti i vjedhjes së argjendarisë “Diakos” lanë të tronditur opinionin publik. Disa persona me maska dhe me armë të gjata të tipit...

FSK bashkë me qytetarë feston “Ditën e Forcës”

Ministria e Mbrojtjes dhe Forca e Sigurisë së Kosovës, me rastin e “Ditës së Forcës”, sot, duke filluar nga ora 10:00 deri në ora...

Lajmet e Fundit