21.8 C
Prizren
E martë, 16 Gusht, 2022

Sot, e prezanton planin e punës për Spitalin e Prizrenit

Drejtoresha e Spitalit të Prizrenit, Narqize Arënliu- Hoxha, do të prezantojë sot planin e punës për të ardhmen.

Ajo, po ashtu do të flas për gjendjen e përgjithshme të këtij institucioni shëndetësor.

Arënliu- Hoxha, detyrën e drejtoreshës ekzekutive të Spitalit të Përgjithshëm “Prim.Dr. Daut Mustafa” në Prizren e ka marrë më datën 28.06.2022

Më Shumë

Zyrtare: Ponte Prizreni përforcohet me amerikanin Angelo Stewart

Ponte Prizreni ka njoftuar se ka nënshkruar me amerikanin De Angelo Stewart. Stewart së fundi ishte pjesë e skuadrës Guimares në Superligën Portugeze ku luajti...

Themelorja konfirmon aktakuzën ndaj Myhater Haskukës dhe tre ish-deputetëve për hedhjen e gazit lotsjellës në Kuvend

Gjykata Themelore në Prishtinë ka marr aktvendim me të cilin ka refuzuar si të pabazuara kërkesat për kundërshtim të provave dhe hudhje të aktakuzës...

Lajmet e Fundit