3.8 C
Prizren
E mërkurë, 29 Nëntor, 2023

Sot, Proton Cable Prizreni – Peja

Sot, do të luhen dy ndeshjet e mbetura në kuadër të javës së dytë në Prince Caffe Superligën e Kosovës në basketboll.

 

Proton Cable Prizreni ndeshet me Pejën, ku të dy skuadrat hyjnë për fitore.

Prizrenasit vetëm pas vazhdimeve u mposhtën nga prishtinasit në javën e parë, kurse verdhezinjtë mposhtën kuqezinjtë e Gjakovës.

Ndeshja e fundit e kësaj xhiro zhvillohet mes Golden Eagle Yllit dhe Istogut.

Therandasit në xhiron e parë pësuan nga Bashkimi dhe duan fitoren e parë, kurse për istogasit është paraqitja e parë në elitë dhe duan të lënë gjurmë.

Java 2

E diel

17:00 Proton Cable Prizreni – Peja

19:00 Golden Eagle Ylli – Istogu

Më Shumë

Granata në tregun e Prizrenit: 10 të lënduar, tre të dyshuar, një i arrestuar

10 persona kanë mbetur të lënduar pasi një granatë e dorës u hodh në tregun e kafshëve në Prizren mëngjesin e së mërkurës, ka...

Tri raste të dhunës në rajonin e Prizrenit, arrestohen dy persona pasi rrahën prindërit e tyre

Një person është arrestuar në Dragash, pasi i njëjti e ka sulmuar fizikisht babain e tij. Sipas policisë, viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa me...

Lajmet e Fundit