6.8 C
Prizren
E hënë, 5 Dhjetor, 2022

Sot zhvillohen tri ndeshjet e xhiros së 21’të të Superligës së Kosovës

Sot zhvillohen ndeshjet e para të xhiros së 21’të të Superligës së Kosovës, shkruan Insporti.

Me fillim nga ora 13:00 zhvillohen tri takimet që janë në plan për t’u zhvilluar.

Në stadiumin “Zahir Pajaziti”, Llapi e pret Feronikelin, të cilët ndonëse po zhvillojnë ndeshjet me ekip prej të rinjsh, në takimin ndaj Gjilanit arritën të kishin një paraqitje solide.

Sot spikat edhe ndeshja mes Ballkanit dhe KF Ulpianës, ndërsa, interesant pritet të jetë edhe dueli mes Malishevës dhe Dritës

Ja orari i ndeshjeve:

Ballkani – Ulpiana 13:00

Llapi – Feronikeli 13:00

Malisheva – Drita 13:00

Më Shumë

Hajnat vjedhin stoli ari dhe para në një shtëpi në Rahovec

Persona të panjohur kanë vjedhur stoli ari dhe para të gatshme në një shtëpi në Rahovec. Rastin në polici e ka lajmëruar pronari i shtëpisë...

Sot pritet të votohet propozimi për liberalizimin e vizave për Kosovën

Ambasador?t e vendeve anëtare t? Bashkimit Evropian pritet q? t? m?rkur?n t? votojn? n? lidhje me propozimin e fundit t? presidenc?s çeke p?r liberalizimin...

Lajmet e Fundit