6.8 C
Prizren
E hënë, 27 Mars, 2023

Stresi kërcënon Ledrin dhe Mc Kreshën, anulojnë koncertet

StresiDuket se reperi kosovar Ledri Vula i ka shpëtuar një sherri që pritej të ndodhte mbrëmë në Tiranë.

Ai kishte paralajmëruar se do të performonte në Folie Terrace, ndërsa në anën tjetër Stresi e kishte kërcënuar se do ti tregonte burrërinë në Tiranë.

Këto fjalë të stresit erdhën pas një foto ku Ledri u pa bashkë me “dikur” armikun e tij të përbetuar, Noizyn.

Në një intervistë për “Krej Real”, Stresi thotë se Ledri është femër, dhe më parë do të bënte seks me të në shtrat se sa me një femër.

Ndërsa për Kreshën thotë se i ka të anuluara disa koncerte në Tiranë, pasi siç thotë edhe në intervistë është ai i cili vendos se kush do të performojë në Tiranë. /shqiptarja.com/

Më Shumë

I dërgoi mesazhe me përmbajtje erotike të miturës, arrestohet i dyshuari nga Prizreni

Është arrestuar një person në Prizren. I njëjti gjatë muajit shkurt-mars 2023, ka ngacmuar seksualisht përmes rrjeteve sociale një të mitur, duke i dërguar mesazhe...

158 raste aktive me COVID-19

Sipas njoftimit të Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike janë edhe 168 raste aktive me COVID-19. Gjatë 24 orëve të kaluara nuk u shënua asnjë viktimë...

Lajmet e Fundit