1.8 C
Prizren
E martë, 31 Janar, 2023

Tayna sot feston ditëlindjen, teksa pozon me bikine në mes të dëborës

Rep – artistja e shumë hiteve, Tayna sot feston ditëlindjen.

Këngëtarja nga Prizreni mbushi plotë 26 vite jetë.

Doruntina Shala (emri i vërtetë), këtë ditë gjendet në fshatin Courchevel të Francës prej ku ka postuar imazhe në Instagram.

Ajo është shfaqur duke pozuar me bikine në mes të dëborës derisa ka qenë duke kalëruar duke zbuluar se nesër publikohet bashkëpunimi me KIDDA “Anakonda”.

Më Shumë

Moti sot, vranët dhe me borë

Për të enjten parashikohet të mbajë mot i vranët dhe kohë pas kohe pritet të ketë reshje lokale bore. Në zona të caktuara, pritet të...

Prizren: Gjykimi ndaj ish-përmbarueses private, e akuzuara propozon dëgjimin e një dëshmitari

Në Gjykatën Themelore në Prizren, të premten, e akuzuara ish-përmbaruesja private, Saranda Kuçi ka propozuar që në cilësi të dëshmitari të dëgjohet Bajrush Gashi. Propozimin...

Lajmet e Fundit