12.8 C
Prizren
E diel, 2 Tetor, 2022

Te të gjitha fotot me pantallona të zbërthyera, fansat habiten me pozat e fundit të Hygerta Sakos

Pas përfundimit të kampionatit “Euro 2020”, Hygerta Sako ka nisur pushimet. Moderatorja e emisioneve sportive ka zbuluar së fundmi se po relaksohet në Spanjë.

Në profilin e saj në “Instagram” nuk mungojnë fotot e shumta, teksa tregon vendet që ka vizituar. Ditën e sotme ajo ka ndarë me ndjekësit disa imazhe ku shfaqet e veshur me pantallona të shkurtra, një kanotiere dhe një palë sandale. Flokët ka vendosur që ti mbajë të lidhura, ndërkohë vihet re se është e kuruar në çdo detaj.

E teksa fansat kanë parë këto fotografi kaq të bukura, kanë kapur edhe një detaj që ata nuk e kuptuan. Në të gjitha fotot e albumit të fundit që ajo ka postuar, shfaqet me pantallona të zbërthyera.

“Ke harruar pantallonat zbërthyer”, i shkruajnë ndjekësit, të cilëve ende nuk u është përgjigjur. Ata kanë mbetur të habitur nga ky detaj, se çfarë arsye ka pasur Hygerta që ka pullën e pantallonave të shkurtër të pa mbyllur.

Por pavarësisht këtij detaji, fansat i kanë pëlqyer pozat e saj dhe e kanë komplimentuar pafund.

Te të gjitha fotot me pantallona të zbërthyera, fansat habiten me

Te të gjitha fotot me pantallona të zbërthyera, fansat habiten me

Te të gjitha fotot me pantallona të zbërthyera, fansat habiten me

 

Te të gjitha fotot me pantallona të zbërthyera, fansat habiten me

Te të gjitha fotot me pantallona të zbërthyera, fansat habiten me

Te të gjitha fotot me pantallona të zbërthyera, fansat habiten me

Te të gjitha fotot me pantallona të zbërthyera, fansat habiten me

Te të gjitha fotot me pantallona të zbërthyera, fansat habiten me

Më Shumë

SBAShK-u është në të drejtën e vet – pezullimi i grevës është akt patriotik!

Nga Halil Matoshi Pezullimi i grevës deri në janar 2023 dhe nisja e mësimit më tre tetor (tue i lanë hapësinë Qeverisë për reflektim në...

25 vite nga protesta studentore e vitit 1997

Sot bëhen 25 vite nga protesta më e madhe studentore e vitit 1997, e organizuar nga Unioni i Pavarur i Studentëve të Universitetit të...

Lajmet e Fundit