25.8 C
Prizren
E premte, 2 Qershor, 2023

Tetë të vdekur nga COVID-19 në Kosovë

Tetë raste të vdekjes nga COVID-19 janë regjistruar në 24 orët e fundit në Kosovë, ka bërë të ditur Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike.

 

Rastet e vdekjes janë nga komunat: Rahovec (65, 50 vjeç), Ferizaj (61 vjeç), Fushë-Kosovë (76 vjeç), Kamenicë (57 vjeç), Podujevë (73vjeç), Prishtinë (67 vjeç), Mitrovicë (84 vjeç).

Më Shumë

Martesa me Kiarën një mashtrim i madh, publikohet dokumenti që vërteton se Luizi është beqar

Natën finale të BB VIP, Luizi dhe Kiara lidhën martesë në Bashkinë e Tiranës në prezencë të Erion Veliajt dhe duke shijuar muzikën e...

Nxirret i gjallë një person që kishte rënë në bunar në Suharekë

Organizata Vullnetare Zjarrfikësit dhe Shpëtimit kanë arritur ta nxjerrin të gjallë një person që kishte rënë në bunar. Ngjarja ka ndodhur në Shirokë të Suharekës...

Lajmet e Fundit