27.8 C
Prizren
E premte, 19 Korrik, 2024

Therje me thikë në Krushë të Rahovecit, arrestohet i mituri

Viktima ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe është duke u trajtuar në spitalin rajonal.Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Më Shumë

Agim Vinca: Tri këngë zie për Kadarenë

Kumti i zi Dita e parë e muajit korrik, e nxehtë që në mëngjes. Në orën 9.23 minuta, në celularin tim vjen një mesazh. Më...

Një person i kërkuar arrestohet në Prizren, dërgohet në vuajtje të dënimit

Policia e Kosovës ka arrestuar një 45-vjeçar, në Prizren i cili ishte në kërkim. I arrestuari ishte kërkuar me urdhëresë gjyqësore nga Gjykata Themelore në...

Lajmet e Fundit