6.8 C
Prizren
E diel, 21 Prill, 2024

Thjesht por bukur, ja si duket Shkurte Fejza kur rri në shtëpi

Është një ndër këngëtaret më të dashura të muzikës popullore në vend.

Shkurte Fejza vazhdon të jetë shumë e njohur për këngët e saj,.

Shkurta vazhdon të jetë shumë aktive edhe në ahengje të ndryshme familjare.

Këngëtarja e njohur gjithmonë merr vëmendjen me pamjen e saj prej një zonje të vërtetë.

Por, vajza e saj sot na ka zbuluar se si duket Shkurta teksa qëndron në shtëpi me familjen e saj. /GAZETA10/

 

Më Shumë

Malishevë: Arrestohet një person për sulm seksual

Një person është arrestuar nga policia në Malishevë. Ai dyshohet se e ka sulmuar seksualisht një femër. Rasti është raportuar të mërkuren, më 17 prill rreth...

Kosova merr Mirënjohje të Veçantë për Përfaqësim Shtetëror në Bienale të Venecias

Doruntina Kastrati dhe instalacioni skulpturor “Heshtjet Kumbuese të Metalit dhe Lëkurës” u nderua me “Mirënjohje të Veçantë për Përfaqësim Shtetëror” në ceremoninë e edicionin...

Lajmet e Fundit