15.8 C
Prizren
E hënë, 29 Maj, 2023

Totaj: Haskuka po i kërcënon partitë politike me largim të dhunshëm nga zyrat

Shaqur Totaj i PDK’së, ka shkruar se kryetari i Prizrenit, Mytahir Haskuka, po kërcënon partitë politike.

Totaj ka akuzuar Haskuken se po kërcëno partitë politike me largim të dhunshëm nga zyrat.

“Kryetari Haskuka kërcnon partitë politike në Prizren me largim të dhunshëm nga zyret. Kërkesën e partive për takim bashkëpunues të dorëzuar para një viti deri më sot e kishte injoruar”, ka shkruar Totaj.

 

Postimi i plotë:

Kryetari Haskuka kërcnon partitë politike në Prizren me largim të dhunshëm nga zyret.
Kërkesën e partive për takim bashkëpunues të dorëzuar para një viti deri më sot e kishte injoruar.Nuk duket e rastësishme pak muaj para zgjedhjeve lokale.

 

Më Shumë

Celine Dion anulon turneun botëror, shkak problemet shëndetësore

Këngëtarja 55-vjeçare anuloi edhe një herë turneun në Britaninë e Madhe dhe atë evropiane të premten mes luftës së saj me sindromën Stiff-person. “Ndërsa bota...

Zgjedhjet presidenciale në Turqi, sot vendoset nëse Erdogan do të jetë në pushtet edhe për pesë vjet

Turqit sot po voton në një balotazh të rëndësishëm presidencial për të vendosur nëse Recep Tayyip Erdogan duhet të mbetet apo jo në pushtet...

Lajmet e Fundit