5.8 C
Prizren
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

Totaj merr mbështetje edhe nga Behgjet Pacolli në Prizren

Kandidati për kryetar të Prizrenit, Shaqir Totaj ka pritur sot në takim kryetarin e AKR-së, Behgjet Pacolli.

Gjatë këtij takimi, Totaj ka thënë se Prizreni e bashkon me të gjithë ata që dëshirojnë ta sjellin ndryshimin në këtë qytet.

“Sot në Prizren prita edhe kryetarin e Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacollin, me të cilin folëm për bashkëpunimin tonë në qeverisjen e Prizrenit nesër. Marrëveshja e jonë është parimore dhe e tillë do të jetë edhe qeverisja për të gjithë qytetarët, pa dallim. Prizreni na bashkon rreth ndryshimit që po vjen”, ka thënë Totaj.

Në anën tjetër, kryetari i AKR-së Behgjet Pacolli ka thënë se Shaqir Totaj është kryetari për të cilin ka nevojë Prizreni sot.

“Prizreni ka nevojë për ndryshim dhe këtë ndryshim më së miri e prezanton Shaqir Totaj. Bashkë do të bëjmë punë të mira, me dinjitet e do ta zhvillojmë qytetin e Prizrenit”, ka thënë Behgjet Pacolli.

Më Shumë

Shkencëtarët tregojnë formulën ideale për të gjetur partnerin e ëndrrave

Në vitin 1962, 2 shkencëtarë zhvilluan një formulë dashurie, e cila do të ndihmonte që çiftet të jetonin në harmoni të plotë. Formula u...

Ja kur dhe ku do të zhvillohet ndeshja mes Bashkimit dhe Pejës

Federata e Basketbollit e Kosovës ka njoftuar se, ndeshja ndërmjet Bashkimit dhe Pejës do të zhvillohet të hënën (nesër) nga ora 17:00 në Rahovec. Kjo...

Lajmet e Fundit