-4.2 C
Prizren
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023

Totaj vëzhgon nga afër projektet infrastrukturore

Kryetari i komunës së Prizrenit, Shaqir Totaj, së bashku me zyrtarë të komunës, vizituan sot lagjen “Arbana” ku panë nga afër asfaltimin e komplekseve industriale – Rruga “Ramadan Thaqi”, që do të shërbejë për banorët dhe bizneset e kësaj zone në qasjen më të shpejt në akset rrugore të qytetit. 

“Projektet kapitale po vazhdojnë, ku aktualisht në proces e sipër janë mbi 40 projekte infrastrukturore të cilat me intensitet të lartë do të vazhdojnë edhe gjatë vitit të ardhshëm”, ka thënë Totaj.

Më Shumë

Lajmet e Fundit