-0.2 C
Prizren
E martë, 29 Nëntor, 2022

U bë e famshme në 2018-n, zhvishet modelja seksi e Kroacisë (FOTO)

Pasi u bë e famshme në vitin 2018, tifoja më seksi e Kroacisë është zhveshur sërish për Kupën e Botës.

Ajo është 30-vjeçarja, Ivana Knoll e cila i mahniti të gjithë gjatë Kupës së Botës në vitin 2018 në Rusi, me paraqitjen e saj në tribunë.

Bukuroshja brune u pagëzua nga mediat vendase si ‘nxitësja e tifozëve më seksi të Kroacisë’, teksa mbështeste vendin e saj.

Knoll tashmë është rikthyer sërish për të brohoritur Luka Modric dhe skuadrën e tij, pasi do të përballet me Marokun në Grupin F.

Deklaroi se nuk do të zhvishej, modelja më seksi e botërorit kthehet fuqishëm me pozat “hot” (FOTO)

Ndërkohë modelja ka ndarë me 577 mijë ndjekësit e saj në “Instagram” foto ku shfaqet e veshur me bikini të vogla. Ajo bëri një buzëqeshje të madhe në fytyrën e saj dhe tregoi të pasmet e saj ndërsa përkulej në sfondin e oqeanit.

 

Knoll, e cila ka lindur në Gjermani përpara se të transferohej në kryeqytetin verior kroat të Zagrebit, më parë tha se e ka dashur futbollin që kur ishte vajzë e vogël. Kjo erdhi si pasojë e marrjes së babait të saj për të parë ndeshjet live.

U bë e famshme në 2018-n, zhvishet modelja seksi e KroacisëU bë e famshme në 2018-n, zhvishet modelja seksi e KroacisëU bë e famshme në 2018-n, zhvishet modelja seksi e KroacisëU bë e famshme në 2018-n, zhvishet modelja seksi e Kroacisë

Më Shumë

Kurti: Më ftuan për të bërë marrëveshje para marsit 2023, për atë shkova në Bruksel – nuk është hera e parë që kemi mospajtime...

Kryeministri Albin Kurti ka folur për raportet e tij me Përfaqësuesin e Lartë të BE-së, Josep Borrell, ku ka thënë se nuk është hera...

Krasniqi thotë se propozimet e PDK-së për dialogun po merren si model

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi, vlerëson se kërkesat e dhe propozimet që i ka dhënë ai dhe partia e tij për...

Lajmet e Fundit