2.8 C
Prizren
E hënë, 28 Nëntor, 2022

Ushtari lë armën dhe merr violinën, rrëqeth duke ekzekutuar himnin ukrainas në bunker(Video)

Momente emocionuese në një bunker në Ukrainë.

Një video amatore e cila u shpërnda së fundmi në rrjet ka emocionuar me miliona njerëz.

Ushtari në video, i cili në paqe luante në violinë për t’u relaksuar, sot la për një moment armën mënjanë dhe interpreton himnin kombëtar për shokët e tij ushtarë.

Morali i lartë duket se mbetet arma më e fortë për Ukrainën deri në këto momente.

 

Më Shumë

Kim Kardashian thuhet se ndjehet e ‘neveritur’ nga Kanye Westi pas pretendimeve se reperi u tregoi stafit të Adidas foto intime të saj

Kim Kardashian thuhet se ndjehet e ‘neveritur’ nga pretendimet se ish-bashkëshorti i saj Kanye West u tregoi foto private të saj ish-punonjësve të tij,...

Haxhiu për uljen e pagave të gjyqtarëve dhe prokurorëve: Vendimi i Haradinajt ishte anti-ligjor

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu, ka thënë se vendimi i djeshëm i Qeverisë për uljen e pagave për gjyqtarët dhe prokurorët është zhvlerësuar për...

Lajmet e Fundit