17.8 C
Prizren
E shtunë, 15 Qershor, 2024

Ku është Bajram Rexhepi?

BajramRexhepi-ministerNjeriu që ka mbajtur të gjitha postet e mundshme të pushtetit e që edhe aktualisht është kandidat i PDK’së për deputet ka humbur krejt këto ditë. Ku është Bajram Rexhepi?
Nuk dihet nëse po i vjen turp për shkak të skandalit me pasaporta që të dalë e të kërkojë votën, apo është në pyetje diçka tjetër. Sido që të jetë, Bajram Rexhepi nuk po duket askund në këtë fushatë, për dallim prej kolegëve të tij partiak të cilët i kanë ndezur motorët në përpjekje për të siguruar vend përsëri në skenën politike të Kosovës. Apo ndoshta z.Rexhepi konsideron se është mjaft karizmatik që të sigurojë vota pa bërë fushatë hiq?/express/

Më Shumë

Aksident mes një biçiklete dhe veture në Dobërdelan të Suharekës, lëndohet rëndë i mituri

Një aksident mes një veture dhe një biçiklete ka ndodhur në Dobërdelan të Suharekës ditën e së shtunës. Si pasojë ka pësuar lëndime të rënda...

Moti sot me diell dhe pjesërisht i vranët, temperaturat deri në 32 gradë Celsius

Moti sot parashihet të jetë me diell dhe pjesërisht i vranët. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 11-17 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen...

Lajmet e Fundit