5.8 C
Prizren
E premte, 7 Tetor, 2022

Varroset aktori Blerim Peci

Pas një sëmundje, ka vdekur sot aktori i njohur i humorit Blerim Peci.

Aktori sot është përciellur për në banesën e fundit, ndërsa shumë familjar e miq kanë ardhur për t’i dhënë lamtumirën e fundit.

Në ceremoninë e varrimit e cila po zhvillohet në këto momente në fshatin Shipol të Mitrovicës, po marrinë pjesë shumë figura të njohura nga arti dhe politika.

Peci ndërroi jetë sot në moshën 44 vjeçare pas një sëmundje në melçi.

Lexo më shumë në: http://www.gazetaexpress.com/lajme/varroset-aktori-blerim-peci-472376/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

Më Shumë

Mjeku kosovar bëhet drejtor në AstraZeneca

Mjeku kosovar, Arbër Shehu, ka njoftuar se nga nëntori do të shërbejë si Drejtor i Asociuar Mjekësor në AstraZeneca. Madje, ai këtë detyrë do ta...

Mësimdhënësi i zhgënjyer nga Prizreni: Asnjë cent s’e kam në llogari, këstin e kredisë 150 €

Beqir Letaj, mësimdhënës nga Prizreni i cili ka qenë përkrahës dhe votues i Lëvizjes Vetëvendosje po ndjehet shumë i zhgënjyer me veprimet e fundit...

Lajmet e Fundit