-0.2 C
Prizren
E martë, 29 Nëntor, 2022

Varroset Anjeza Bellanica

Në prani të shumë qytetarëve i është dhënë lamtumira e fundit 18 vjeçares nga Krusha e Madhe, Anjeza Bellanica e cila vdiq në aksidentin e së dielës në Slavonski Brod të Kroacisë.

Ajo u varros me dhimbje të madhe në varrezat e Krushës.

Gjatë ceremonisë u njoftuar se e pamja për humbjen e Anjezës do të zgjasë tri ditë.

Kujtojmë që të dielën, në një aksident me autobus në Kroaci vdiqën 10 qytetarë dhe dhjetëra të tjerë u lënduan.

Viktimat e aksidentit tragjik u sollën sot në Kosovë.

Më Shumë

Kurti: Në pranverë pritet të arrihet marrëveshja Kosovë – Serbi

Marrëveshja ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, që të kujton atë mes dy Gjermanive pas Luftës së Dytë Botërore, do të duhej të mundësojë integrimin e...

Zhduket një 14 vjeçare në Prizren

Në 14 vjeçare është zhdukur në Prizren. Rasti është lajmëruar nga vëllai në polici. Ajo është larguar nga shtëpia, por familja nuk di asgjë për të....

Lajmet e Fundit