31.8 C
Prizren
E enjte, 18 Gusht, 2022

Vdekje e dyshimtë pas trajtimit të dhëmbëve te mjeku

Studentja 24 vjeçare ?rem Arin, u përkeqësua papritmas teksa po ecte në rrugë pasi doli nga trajtimi dentar në Çorum të Turqisë, transmeton Insajderi.

Ajo së pari shkoi për tu trajtuar për dhëmbë në Qendrën e Shëndetit Oral dhe Dentar dhe pas daljes nga klinika, u rrëzua papritur përtokë teksa ecte me shoqen e saj në rrugë.

Me njoftimin e kalimtarëve të rastit, në vendin e ngjarjes është nisur një ekip mjekësor të cilët e dërguan 24 vjeçaren në spital.

Asociation “Loyola–Gymnasium” shpall konkurs për regjistrimin e nxënësve për vitin shkollor 2022- 2023

Përkundër përpjekjeve të shumta të mjekëve, vajza nuk shpëtoj.

Shkaku i vdekjes së saj, do të përcaktohet nga aktautopsia./Insajderi/

Më Shumë

Bremer i ngazëllyer me debutimin tek Juve

Gleison Bremer ka debutuar me fitore te Juventusi. Bremer gjatë kësaj verë iu bashkua ‘Zonjës së Vjetër’ nga Torino. Ai debutoi tek Juve në fitoren...

Parashikimi i motit në Kosovë – IMHK apelon për kujdes ndaj kontaktit direkt me rrezet e diellit në orët e mesditës

Vendi ynë do të vazhdoj të mbetet nën ndikimin e masave të ajrit me presion të ndryshueshëm atmosferik. Kjo situatë e krijuar meteorologjike do të...

Lajmet e Fundit