5.8 C
Prizren
E diel, 21 Prill, 2024

Vdes një simpatizant i VV-së

Simpatizant i VV-vdesNjë person duke kremtuar me simpatizantët e Vetëvendosjes në qendër të Prishtinës, pa pritur është alivanosur dhe është dërgaur në gjendje të rëndë në spital. Ndërkohë burime të Indeksonline, kanë bërë të ditur se ai sapo ka vdekur.

Lajmi është konfirmuar nga shërbimi emergjent në QKUK, përderisa identiteti i personit ka mbetur anonim. Mësohet se ai e ka humbur jetën si pasoj e një arresti kardiak që ka pësuar gjatë festës.

Më Shumë

Vdes 41-vjeçari pasi u godit nga rryma elektrike teksa po peshkonte në Romajë

Një person ka vdekur sonte në Spitalin Rajonal të Prizrenit, pasi derisa ishte duke peshkuar me gjenerator elektrik, në fshatin Romajë, ishte goditur nga...

Mjekët shpjegojnë se çfarë ka ndodhur me Evan Ndicka

Deklarata e Roma-s ka bërë të qartë se Evan Ndicka nuk kishte ndonjë patologji kardiake, ndaj dhimbjet e gjoksit dhe vështirësitë në frymëmarrje i...

Lajmet e Fundit