22.8 C
Prizren
E shtunë, 15 Qershor, 2024

Vedat Ademi së shpejti këngë të re

vedat ademi kengetarKëngëtari i njohur Vedat Ademi i cili ka bërë emër përmes muzikës së tij të mirëfilltë, ka treguar se së shpejti do të vijë në publik me nj këngë të re. Këtë këngëtari e ka bërë të ditur përmes faqes së tij zyrtare në ‘Facebook’.

“Coming Soon New Song…Stay Tuned. (Së shpejti kënga e re…Rrini në pritje), ishte ky mbishkrimi i Vedatit karshi fotos. Ndërkaq këngëtari nuk ka dhënë asnjë detaj më shumë rreth këngës së re, e vetmja që dihet është se shumë shpejt do të jetë në duart e publikut. Ndryshe kohë më parë për Tribuna këngëtari ka treguar se është duke punuar në albumin e tij.

Më Shumë

Zyrtare: Marsel Ismajlgeci largohet nga Ballkani

Marsel Ismajlgeci është i larguari i radhës nga kampioni në fuqi i Kosovës, Ballkani. Mbrojtësi shqiptar ishte i huazuar te kampionët e Kosovës nga skuadra...

Temperaturat sot deri në 33°C, apelohet për kujdes ndaj rrezeve të diellit

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot mbi vendin tonë do të mbaj mot me diell dhe me vranësira të shpërndara. Temperaturat minimale do...

Lajmet e Fundit