5.8 C
Prizren
E enjte, 2 Shkurt, 2023

Veselaj-Gutaj: Falemnderit votues !

Luljeta Veselaj PDKDeputetja e PDK-së nga Prizren, Luljeta Veselaj-Gutaj, ka falenderuar votuesit për besimin e dhënë, që ajo t’i përfaqësojë në Parlamentin e Kosovës.

“Familjarë, kolegë dhe ju struktura të PDK-së, falemnderit për besimin, që unë t’iu përfaqësoj”,shkruan Feselaj-Gutaj në Facebook.

“Tanimë janë publikuar edhe rezultatet zyrtare nga ana e KQZ-së, gjithashtu tani u rikonfirmua fitorja e PDK-së dhe Misionit të Ri. Zyrtarisht u konfirmua që edhe une do të jem pjesë e legjislaturës së re në Parlamentin e Kosovës”

Veselaj-Gutaj premton se besimin e dhënë do të arsyetojë.
“Të jeni të bindur se vërtetë do të jem arsyeja e zërit tuaj në organin më të lart shtetror.
Kuptimi dhe vlera e besimit tuaj që ma dhuruat votën është përgjegjësi dhe nder për mua./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Haradinaj kujton të rënët në Rogovë: Rënia e tyre u bë frymëzim për ne

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj ka kujtuar ngjarjet e para 24-viteve në Rogovë të Hasit.  Haradinaj ka kujtuar datat 27,...

Dani Alves kërkon lirimin me kusht: Nuk kam frikë nga asgjë

Dani Alves kërkon lirim me kusht dhe flet nga burgu duke thënë “Do të pranoj çfarëdo që të vijë… Nuk kam frikë nga asgjë” Alves,...

Lajmet e Fundit