20.8 C
Prizren
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Vetaksident i rëndë në rrugën Zhur-Dragash, vetura përfundon në oborrin e një shtëpie

Një vetaksident i rëndë raportohet ka ndodhur sot në rrugën Zhur – Dragash.

Një veturë ka dal nga rruga dhe ka përfunduar në oborrin e një shtëpie.

Deri më tani ende nuk dihen detaje shtesë lidhur me rastin.

Më poshtë gjeni fotografitë e publikuara nga RTV Besa.

Më Shumë

Mona Liza

Enver Sulaj Një pikë ngjyrë më shumë në buzë S’të bën të lumtur As shiu s’ta fshin ngjyrën e lotit. Herë të mungon buzëqeshja Herë pikëllimi, Mona Lizë. Maj, 2023

Të dyshuarës për vrasjen e kunatës i vazhdohet paraburgimi edhe për dy muaj

ata Themelore në Prizren, sipas kërkesës së Prokurorisë Themelore në Prizren, më 24 maj 2023, ka marrë vendim për vazhdimin e masës së paraburgimit...

Lajmet e Fundit