14.8 C
Prizren
E martë, 3 Tetor, 2023

Vetaksident në Panorc të Malishevës, vdes një 22-vjeçar

Një 22-vjeçar ka vdekur si pasojë e një vetaksidenti në fshatin Panorc të Malishevës.

Lajmin  e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për rajonin e Gjakovës, Sheremet Elezaj.

“Rreth orës 12:30 është raportuar aksident trafiku në fshatin Panorc – Malishevë. Policia ju ka përgjigjur rastit, ku ngasësi i një automjeti dyshohet të ketë humbur kontrollin mbi automjetin dhe është vet-aksidentuar”.

“Për pasojë ngasësi (mashkull i lindur në vitin 2001) ka humbur jetën, vdekjen e të cilit e ka konstatuar ekipi mjekësor në QKMF Malishevë”, tha Elezaj

Tutje, ai tha se rasti është duke u hetuar nga Njësia Rajonale e Komunikacionit Rrugor./Klan Kosova

??—?—–?——?————?————

Bëhu me banesë  në super lokacion, pranë qendrave tregtare Galeria Shopping Mall,  dhe Abi Çarshia, Qëndra Mjeksis Urgjente 100m , Stacioni i Autobusëve 100m.

Kontakti:

Mob: +383 44 128 112

Email: info@renelualtahiri.com

Ëeb: www.renelualtahiri.com

 

Reijnders pritet të largohet nga Milani për 50 mlionë euro

Kryevepër nga Furlani, Reijnders largohet nga Milani për 50 mlionë euro. Lajm bombastik, Tijjani Reijnders largohet nga Milani. Mesfushori holandez, Tijjani Reijnders u transferua nga AZ...

Gati 1.000 persona vdesin nga ethet tropikale në Bangladesh

Gati 1.000 persona kanë vdekur në Bangladesh javëve të fundit, dhe autoritetet kanë thënë se bëhet fjalë për një prej shpërthimeve më të rënda...

Lajmet e Fundit