15.8 C
Prizren
E premte, 31 Maj, 2024

Vetaksident në rrugën Qafë Duhël – Suharekë, kamioni bie poshtë rrugës

Para pak minutash ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku në afërsi të Suharekës, raporton Sinjali.

Aksidenti ka ndodhur pikërisht në rrugën Qafë Duhël të Suharekë, ku nga pamjet shihet se një kamion ka thyer barrierat e rrugës dhe ka përfunduar jashtë.

Në vendin e ngjarjes ndodhet një auto-bartës, që po ndihmon për largimin e kamionit nga vendi ku u shkaktua aksidenti.

Për të lënduar ende nuk dihet.

Më Shumë

21 vite burgim ndaj të akuzuarit për vrasjen axhës së tij në Kijevë të Malishevës

Gjykata Themelore në Gjakovë ka shpallur aktgjykim dënues kundër të akuzuarit B.B., për veprën penale, “Vrasje e rëndë” dhe “Mbajtja në pronësi, kontroll ose...

Ylli i Man Cityt i shpëtoi fatkeqësisë – ai për pak sa nuk ra nga autobusi gjatë festës së titullit

Jack Grealish u përball me diçka jo të zakonshme, pasi anglezi për pak sa nuk ra nga autobusi gjatë paradës së Manchester Cityt e...

Lajmet e Fundit